Heidi Klum i Seal spędzili święta razem!Heidi Klum (42 l.) i Seal (52 l.) zabrali swoje pociechy na kolację wigilijną. Przy stole zabrakło Vito Schnabela (29 l.)… Modelka i piosenkarz rozwiedli się trzy lata temu. Oboje od początku zapewniali, że zamierzają żyć ze sobą w zgodzie ze względu na dzieci. Podkreślali również, że zrobią wszystko, by ich pociechy jak najmniej odczuły rozwód rodziców.

Para miała ostatnio okazję spotkać się podczas kolacji wigilijnej. Zagraniczne media informują, że Heidi Klum i Seal zabrali w tym wyjątkowym dniu swoje dzieci do jednej z restauracji w Los Angeles. Niestety, przy wigilijnym stole zabrakło ukochanego Klum, Vito Schnabela. Co ciekawe, ostatnio krążyły plotki jakoby mężczyzna zdradzał swoją ukochaną z Dakotą Johnson!

Gazety od razu zaczęły spekulować, że modelka porzuciła przez to młodszego kochanka. Niewykluczone jednak, że Schnabel zwyczajnie nie miał ochoty dzielić się opłatkiem z byłym mężem swojej ukochanej, dlatego nie zdecydował się spędzić świąt z nią i jej rodziną.
Żródło info i foto: pOmponik.pl
lg share en Heidi Klum i Seal spędzili święta razem!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz