Harrison Ford pomaga schorowanej córce!Harrison Ford około rok temu ujawnił, że jego córka cierpi na epilepsję. Od tamtej pory aktor chętnie wspiera wszelkie akcje charytatywne, mające na celu znalezienie lekarstwa na tę chorobę. 25-letnia córka aktora, Georgia, od najmłodszych lat cierpi na epilepsję. Harrison Ford wyznał w jednym z wywiadów, że na początku lekarze błędnie diagnozowali chorobę jego córki, twierdząc, że to po prostu silne bóle migrenowe. Dopiero gdy Georgia była nastolatką, lekarze rozpoznali jej dolegliwość.

– Podziwiam u niej wiele cech. Jej wytrwałość, talent i siłę. Jest moją bohaterką, kocham ją – powiedział rok temu podczas imprezy charytatywnej organizacji Find a Cure for Epilepsy and Seizures.

Harrison Ford zwierzył się, że doskonale rozumie cierpienie chorych na epilepsję. Specjalnie z tej okazji aktor oddał na aukcję kurtkę, w której grał na planie „Gwiezdnych wojen: Przebudzenia mocy”. Swoim darem pragnie pomóc im w rozpoczęciu normalnego życia:

Wiesz, jak to wpływa na ich życie, ich przyszłość, możliwości i rozpaczliwie pragniesz znaleźć sposób, aby przynieść im ulgę. Chcesz dać im możliwość tego, żeby wiedli wygodne i efektywne życie. Jeżeli ukochana przez ciebie osoba cierpi na tę chorobę, to jest to przytłaczające uczucie.

Uzyskana kwota zostanie przeznaczona na cele charytatywne. Najwyższa oferta w aukcji wynosi obecnie 32 tysiące dolarów.
Żródło info i foto: Gala.pl
lg share en Harrison Ford pomaga schorowanej córce!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz