Halle Berry zachwyca figurą! Aktorka ma 50 lat!Halle Berry to jedna z najpiękniejszych aktorek w Hollywood. Aktorka niedawno skończyła 50 lat, ale takiego wyglądu mogłaby jej pozazdrościć niejedna gwiazda.

Jej urodę doceniono już pod koniec lat 80. Wówczas awansowała do finału Miss Świata – co prawda nie wygrała, ale już wkrótce doczekała się kolejnego zaszczytnego tytułu. Magazyn People umieścił ją na liście 50 najpiękniejszych ludzi na świecie. 14 sierpnia Halle Berry skończyła 50 lat, ale jej sylwetka zachwyca!

Od wczesnej młodości Halle Berry zwracała uwagę swoją urodą. Już w wieku 19 lat została amerykańską Miss Nastolatek, brała udział w konkursie Miss Ameryki i Miss World. Aktorka ma na koncie również przygodę z modelingiem. Na ekranie zadebiutowała mając 25 lat.

Aktorka nigdy nie polegała jednak wyłącznie na swojej urodzie, czego dowodem są chociażby Srebrny Niedźwiedź za rolę w filmie Berlin, nominacje do Złotych Globów czy MTV Movie Awards, a przede wszystkim Oscar (najlepsza aktorka, film Czekając na wyrok).

Niedawno Halle Berry skończyła 50 lat, ale najnowsze zdjęcia aktorki kompletnie temu zaprzeczają. Halle Berry pokazała się na nich w bikini. Takiej sylwetki może jej pozazdrościć niejedna znacznie młodsza od niej gwiazda.
Żródło info i foto: Gala.pl
lg share en Halle Berry zachwyca figurą! Aktorka ma 50 lat!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz