Halle Berry przyłapana w “słabej kondycji”!Chociaż miała dość mężczyzn, którzy ją zdradzają, zaufała kolejnemu. I niestety, kolejny raz spotkało ją rozczarowanie. Niespełna pół roku trwał romans gwiazdy Hollywood z producentem muzycznym Aleksem da Kidem. Młodszy od Halle Berry (51 l.) o szesnaście lat partner już pokazuje się w towarzystwie nowej dziewczyny.

Nie wiadomo, kim ona jest, ale wygląda na znacznie młodszą od aktorki. Berry zapewne bardzo przeżywa kolejną porażkę uczuciową. Wcześniej mówiła bowiem, że z da Kidem wiąże wielkie nadzieje, dodając, że zaufała mu po kilku rozczarowaniach, jakie zafundowali jej niewierni mężowie i partnerzy.

To uczucie przyszło do niej nagle, gdy spotkała go na przyjęciu u przyjaciół w Londynie. Romans szybko rozkwitł, na początku grudnia ub.r. aktorka i jej nowy ukochany pojechali razem na wakacje na wyspę Bora Bora. Według oczekiwań gwiazdy filmowej miał to być wyjazd, który scementuje ich związek. Ale tam musiało wydarzyć się coś, co sprawiło, że po powrocie przestali się spotykać.

Czyżby partner znów okazał się niewierny?
Źródło info i foto: pOmponik.pl
lg share en Halle Berry przyłapana w słabej kondycji!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz