Gwyneth Paltrow zaliczyła sporą wpadkę!Gwyneth Paltrow zakładając obcisłe i prześwitujące legginsy nie sądziła, że fotoreporterzy spłatają jej takiego figla. W mediach pojawiły się zdjęcia, dzięki którym wszyscy dowiedzieli się, jaką bieliznę nosi znana aktorka. Gwyneth Paltrow z pewnością nie chciała, aby jej pupa stała się obiektem dyskusji fanów na całym świecie.

To miało być spokojne wyjście na jogę. Gwyneth Paltrow na trening założyła wygodne ubranie. Nie sądziła jednak, że obcisłe legginsy sprawią jej tyle kłopotów. Fotoreporterzy wykorzystali sytuację i zrobili aktorce kompromitujące zdjęcia. Widać na nich, że te legginsy nie były jednak dobrym wyborem. Spodnie obnażyły bowiem bieliznę Gwyneth Paltrow, która w dodatku zmieniła nieco swoje położenie.

Jeśli aktorka zobaczyła te zdjęcia w sieci, to z pewnością nie mogła być z nich zadowolona. Internauci często pozwalali sobie na kąśliwe komentarze. „Trzeba umieć odpowiednio się ubrać, a ona tego nie potrafi” – napisał jeden z internautów. „Od zawsze wiadomo, że to niechlujna kobieta. To widać na pierwszy rzut oka” – dodał inny.

Na szczęście nie brakowało też osób, które stanęły w obronie Gwyneth Paltrow. „Aktorka wraca z fitnessu, niesie karimatę, nie będzie się ubierać w szpilki i kostium. I co z tego, że stringi się przesunęły? Jacyś zacofani piszą te wredne komentarze!” – oto opinia internauty, który postanowił bronić aktorki. „To nie Gwyneth Paltrow powinna czuć się zażenowana z powodu tych zdjęć, tylko fotograf, który je wykonał” – dodał inny internauta.
Źródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Gwyneth Paltrow zaliczyła sporą wpadkę!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz