Gwyneth Paltrow umieściła swoje nagie zdjęcie w sieci!14 maja Apple Blythe Alison, córka 45-letniej Gwyneth Paltrow, obchodziła 14. urodziny. Aktorka postanowiła z tej okazji zrobić – jej i swoim fanom – prezent. Na profilu na Instagramie zamieściła dwa zdjęcia: na pierwszym, tym sprzed 14 lat, jest naga i tuż przed porodem, na drugim zaś oglądamy Apple Blythe Alison w dniu 14. urodzin.

Apple Blythe Alison jest córką Gwyneth Paltrow i Chrisa Martina, z którym aktorka rozwiodła się w 2015 roku. Para ma jeszcze syna – Mosesa Bruce’a Anthony’ego (12 l.). – Czternaście lat temu z samego rana moje życie całkowicie się zmieniło. Dla nas wszystkich biologicznych, przybranych, duchowych matek i babć oraz prababć przed zbliżającym się Dniem Matki, należą się serdeczne życzenia za nasz wkład w wychowanie kolejnych pokoleń – napisała Paltrow.

Przy okazji złożyła też życzenia córce. – Wszystkiego najlepszego moja kochana córeczko. Sprawiasz, że codziennie czuje się, jak w Boże Narodzenie. Każdy dzień z Tobą to święto. Jesteś mądra, zabawna, piękną. Cieszę się, ze od 14 lat jesteś ze mną – dodała Gwyneth Paltrow.

Paltrow przyznała, że dzięki córce czuje się młodsza przynajmniej o kilkanaście lat. – Jakbym miała dwadzieścia kilka lat, a nie 45. Bycie matką Apple to dar. W ogóle posiadanie dzieci jest czymś wyjątkowym – zakończyła aktorka.
Źródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Gwyneth Paltrow umieściła swoje nagie zdjęcie w sieci!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz