Gwyneth Paltrow lekko dopiekła Kim KardashianNigdy nie sądziliśmy, że Gwyneth Paltrow (43 l.) weźmie udział w publicznych przechwałkach, kto tak naprawdę… rozwalił Internet. Do tej pory to określenie towarzyszyło Kim Kardashian (35 l.). Zwłaszcza w momencie, gdy pojawiła się na wymownej okładce magazynu Paper.

Gwyneth ma odmienne zdanie na temat tego, kto w sieci narobił najwięcej szumu. Aktorka uważa, że miano tej, która “rozwaliła internet” należy się właśnie jej, a wszystko dzięki sposobowi, w jaki oznajmiła światu, że rozwodzi się z Chrisem Martinem. Aktorka ogłosiła to przez swojego bloga.

“Z sercami przepełnionymi smutkiem zdecydowaliśmy się na separację. Ciężko pracowaliśmy nad związkiem przez ponad rok, częściowo razem, częściowo oddzielnie, żeby zobaczyć, co jest możliwe między nami i doszliśmy do wniosku, że chociaż bardzo się kochamy, będziemy żyć oddzielnie. Jakkolwiek jesteśmy i zawsze będziemy rodziną i na wiele sposobów teraz jesteśmy nawet bliżej, niż kiedykolwiek wcześniej. Po pierwsze i najważniejsze jesteśmy rodzicami dwójki cudownych dzieci. Ze względu na nich i naszą przestrzeń prosimy o uszanowanie naszej prywatności” – napisała na swoim blogu aktorka.

Teraz Gwyneth jakby z dumą wspomina, że “sposób, w jaki ogłosiliśmy koniec związku rozwalił p*****ony Internet”.
Żródło info i foto: KOZACZEK.pl
lg share en Gwyneth Paltrow lekko dopiekła Kim Kardashian

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz