Gwiazdy na prezentacji marki Christian LouboutinDawno nie było wydarzenia, które zgromadziłoby tak wiele pięknych kobiet. Na prezentacji toreb Christian Louboutin pojawiły się m.in. Natalia Siwiec, Paulina Krupińska, Weronika Rosati, Anna Jagodzińska, Edyta Herbuś, Katarzyna Sowińska czy niedawno wybrana Miss Polonia Izabella Krzan. Zobacz, jak się prezentowały na czerwonym dywanie.

Warszawski butik przy Moliera 2 w środę pękał w szwach. Pojawił się w nim tłum celebrytek spragnionych wiedzy, jak prezentują się nowe torebki marki Christian Louboutin.

Swoje bywanie na ściankach rozpoczyna Izabella Krzan, od niedawna posiadaczka tytułu Miss Polonia. Piękna 21-latka pojawiła się w białej koszuli i czarnej spódnicy. Zaprezentowała się świetnie, zwłaszcza że do stylizacji dodała swój firmowy uśmiech.
Znacznie lepiej stylizację wybrała tym razem Anna Jagodzińska. Modelka, która podczas niedawnego finału “Top Model” zaliczyła wpadkę, teraz włożyła prostą czarną sukienkę, która świetnie podkreśliła figurę Jagodzińskiej. Więcej natomiast można było zobaczyć w przypadku Katarzyny Sowińskiej.

Uwagę zwracały również szczupła Paulina Krupińska, Monika Olejnik w futrze, Weronika Rosati w czarnej kreacji oraz Natalia Siwiec, tym razem w bardzo “grzecznej” szarej stylizacji.
Żródło info i foto: Plejada.pl
lg share en Gwiazdy na prezentacji marki Christian Louboutin

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz