Gwiazdy na pożegnalnej imprezie Baracka Obamy!Chociaż druga kadencja Baracka Obamy przechodzi do historii, o 44. prezydencie USA długo pamiętać będą gwiazdy Hollywood, z którymi Obamie przez osiem lat udało się zaprzyjaźnić. Odchodzącą głowę państwa otwarcie wspierały między innymi Beyonce, Meryl Streep czy Lena Dunham. Sympatią wśród wpływowych gwiazd cieszy się też Michelle Obama.

Nic więc dziwnego, że na piątkowym przyjęciu pożegnalnym zorganizowanym przez odchodzącą Pierwszą Parę pojawił się prawdziwy tłum gwiazd. Wśród zaproszonych znaleźli się między innymi Meryl Streep, Sarah Jessica Parker, Tom Hanks, Beyonce, Stevie Wonder, George i Amal Clooney, Lena Dunham, Paul McCartney, Bruce Springsteen, John Legend, David Letterman, Dave Chapelle, Gwyneth Paltrow, Usher, Robert De Niro, George Lucas, Olivia WIlde i Chance The Rapper.

Choć goście mieli zakaz wnoszenia aparatów i telefonów na przyjęcie, a fotoreporterzy robili zdjęcia tylko podczas przyjazdu gości do Białego Domu, w sieci i tak pojawiło się wiele zdjęć upamiętniających spotkanie.

Dla Baracka i Michelle zaśpiewali m.in. Solange Knowles i Usher, a impreza trwała do 4 nad ranem. Po jej zakończeniu na zebrane gwiazdy czekało amerykańskie śniadanie – kurczak i gofry.
Żródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Gwiazdy na pożegnalnej imprezie Baracka Obamy!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz