Gwiazdy na imprezie fundacji Leonardo DiCaprio! Kto się pojawił?Tegoroczny zdobywca Oscara, Leonardo DiCaprio, od lat angażuje się w działalność na rzecz ochrony środowiska. Aktor jeszcze w latach 90. powołał Leonardo DiCaprio Foundation, która zbiera fundusze na ratowanie zagrożonych gatunków i walkę z efektem cieplarnianym. Działalność nie przeszkadza oczywiście gwiazdorowi stale latać prywatnymi odrzutowcami, czy pływać jachtem po Morzu Śródziemnym, zanieczyszczając środowisko.

Fundacja zyskuje coraz większy rozgłos na świecie, a organizowane przez nią dorocznie przyjęcia, połączone ze zbiórką funduszy to świetny PR dla gwiazd, które chętnie się na nich pojawiają. Jak podają zagraniczne media, od 2008 roku gwiazdor Zjawy zebrał już 59 milionów dolarów.

Wczoraj na uroczysty bankiet charytatywny do Saint Tropez przyleciała między innymi Mariah Carey z narzeczonym miliarderem, Jamesem Packerem. Obecny był też Bono wraz z rodziną. Lider U2 również od dawna jest inicjatorem akcji charytatywnych i wspólnie z żoną angażuje się w działania Amnesty International.

Miejsce nie było przypadkowe. O tej porze roku na Lazurowym Wybrzeżu odbywają się sesje zdjęciowe z udziałem najbardziej znanych modelek, do których DiCaprio ma słabość. Na jego imprezie pojawiły się więc m.in. supermodelki Doutzen Kroes, Joan Smalls, Lily Donaldson, czy Shermine Shahrivar. Były też polskie akcenty – Anja Rubik w nowej fryzurze sfotografowała się w towarzystwie Consance Jablonsky i Joanny Przetakiewicz.
Żródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Gwiazdy na imprezie fundacji Leonardo DiCaprio! Kto się pojawił?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz