Gwiazdy na Flesz Fashion Night 2015Cóż to była za impreza! Wczorajszy wieczór bez dwóch zdań należał do gwiazd i celebrytek, które pojawiły się na Flesz Fashion Night 2015. Nie da się ukryć, że było BARDZO modnie.

Wśród zaproszonych nie mogło zabraknąć ani stałych bywalczyń, ani prawdziwych gwiazd, ani topowych nazwisk z polskiej branży modowej. Dzięki temu “na ściance” mieli okazję zapozować m.in. Mariusz-Przybylski, duet sióstr z Bizuu – Blanka Jordan i Zuzanna Wachowiak – ale też Joanna Horodyńska, Doda, Agnieszka Jastrzębska i Ada Fijał.

Obok stylizacji niektórych z zaproszonych nie można było przejść obojętnie. Uwagę przyciągały zarówno kroje kreacji, jak i ich ciekawe wykończenia. Na pewno sukniami wyróżniały się Helena Norowicz, Kasia Zielinska, Joanna Klimas. Nie wszystkim udało się dopasować swój strój do ewidentnie wieczorowej okazji… W tej kwestii nie popisała się blogerka modowa Macademian Girl. Dołączyli do niej także Monika Mrozowska i Madox. Co ciekawe, w stylizacjach niektórych gwiazd i celebrytek dało się zobaczyć elementy kolekcji Balmain dla H&M.

W kontekście wczorajszej zakupowej gorączki i ostatnich nagrań z przedsprzedaży ciężko powstrzymać się od myśli o tym, w jak zażartym boju zostały one zdobyte… Zobaczcie, kto prezentował się wczorajszego wieczoru najlepiej, a komu niekoniecznie udała się stylizacja…
Żródło info i foto: ZEBERKA.pl
lg share en Gwiazdy na Flesz Fashion Night 2015

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz