Gwiazdy na Festiwalu Filmowym w Wenecji!Do Wenecji zjeżdża coraz więcej gwiazd. Na czerwonym dywanie pozowali m.in. Jude Law, Tom Ford, Donatella Versace i blogerka Chiara Ferragni. Zobaczcie, jak wyglądali. Festiwal Filmowy w Wenecji trwa w najlepsze. Wieczorami odbywają się kolejne premiery galowe, a w południe spotkania z aktorami i reżyserami na konferencjach prasowych. Do tego dochodzą eventy towarzyszące, które mają miejsce na wyspie Lido, gdzie znajduje się centrum festiwalowe.

Gwiazdami, jakie pojawiły się jak dotąd na czerwonym dywanie w Wenecji, byli Naomi Watts z partnerem Lievem Schreiberem, aktor Jude Law, projektant i reżyser Tom Ford, projektanci Donatella Versace i Valentino Garavani, włoska blogerka Chiara Ferragni czy hollywoodzka gwiazda Amy Adams.

Jeśli chodzi o stylizacje gwiazd w Wenecji, to aktorki wybrały kreacje od najlepszych projektantów. Ashley Greene i Eva Herzigova miały na sobie jasne suknie od Alberty Ferretti. Naomi Watts wystąpiła na czerwonym dywanie w projekcie marki Elie Saab. Naomi Campbell założyła sukienkę marki Versace. Donatella Versace ubrała też Emmę Stone. Złota suknia Amy Adams to z kolei dzieło Toma Forda.
Żródło info i foto: Gala.pl
lg share en Gwiazdy na Festiwalu Filmowym w Wenecji!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz