Gwen Stefani urodzi dziecko Blake’a Sheltona?!Czy po trzech synach przyjdzie czas na córeczkę? Kiedy były mąż złamał serce Gwen Stefani (39 l.), gdy wyszło na jaw, że przez kilka lat oszukiwał ją i zdradzał z nianią, można było przypuszczać, że piosenkarka zamknie się na nowe uczucia. W jednej ze swoim nowych piosenek artystka śpiewa:

Na początku myślałam, że Cię tylko wykorzystam, aby “przez to przejść”. Wiesz, że jestem zniszczona i nie ufam nikomu. Ostatnią rzeczą, jakiej potrzebowałam, to się w kimś zakochać i wiemy dobrze, że chodzi jej o uczucie, które wybuchło niespodziewanie.

Początkowo Gwen traktowała związek z Blake’iem Sheltonem jako antidotum na ból serca po rozpadzie poprzedniego, wieloletniego związku. Szybko się okazało, że miłość jest silniejsza, a Blake cudowniejszy, niż sądziła na początku.

Teraz romans tych dwojga rozpala portale plotkarskie i magazyny o gwiazdach. Zwłaszcza, że pojawiły się nowe plotki, jakoby Stefani, mama trzech chłopców, była w czwartej ciąży!

Według magazynu OK piosenkarka zna już płeć dziecka. Ma to być dziewczynka! Zanim zaczniemy gratulować, poczekamy jednak na oświadczenie wokalistki albo jej rzecznika. Ewentualnie na zdjęcia z widocznym brzuszkiem. Zbyt wiele razy kolorowe magazyny Ameryki “zapładniały” gwiazdy, by wierzyć w każdy news…
Żródło info i foto: KOZACZEK.pl
lg share en Gwen Stefani urodzi dziecko Blakea Sheltona?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz