Grzegorz Krychowiak zostanie ojcem?!Wszyscy są w ogromnym szoku po dość zaskakującym wyznaniu piłkarza! Grzegorz Krychowiak, jeden z najlepszych polskich pomocników, który oprócz tego, że jest świetnym piłkarzem, znany jest także ze swojego wielkiego zainteresowania modą i cieszy się naprawdę dobrym stylem do tej pory znany był ze swoich zachowawczych wypowiedzi na temat swojej przyszłości.

Jego partnerką od kilku lat jest piękna Celia Jaunat – francuska modelka, która również słynie z niezwykłej dbałości o swój wygląd. Wydaje się więc, że to para idealna, która jest sobie pisana. Pomimo że są ze sobą już od dłuższego czasu, polski piłkarz nie spieszył się podobno ze sformalizowaniem związku. W większości wywiadów podkreślał, że oboje są jeszcze młodzi i nastawieni na karierę, a czas na poważne decyzje jeszcze zdecydowanie przed nimi.

Czyżby to wszystko okazało się teraz nieprawdą, a para spodziewała się… dziecka?

Całe to zamieszanie na temat domniemanej ciąży jego partnerki pojawiło się dzisiaj w sieci za sprawą dość dziwnego zapytania, które skierował do swoich fanów Krychowiak.

Pod zdjęciem, na którym pozuje z ukochaną, piłkarz zadał dość jednoznaczne pytanie: “Moi drodzy – mamy dla Was bardzo poważne zadanie. Czy pomoglibyście nam wybrać imię dla dziecka? Podsyłajcie po 3 imiona dla chłopca i 3 imiona dla dziewczynki. Dziękujemy za pomoc!”
Żródło info i foto: joy.pl
lg share en Grzegorz Krychowiak zostanie ojcem?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz