Grzegorz Krychowiak z odważnym zdjęciem!

Grzegorz Krychowiak sam określił się najprzystojniejszym (i najlepiej ubranym) polskim piłkarzem. To zdjęcie z pewnością potwierdza jego słowa. Ależ on ma ciało!

Wczoraj po południu Polacy zagrali ze Szwajcarią o awans do ćwierćfinału Mistrzostw Europy. Po 90 minutach meczu z wynikiem 1:1 sędzia zdecydował o doliczeniu dodatkowych minut dogrywki, które w żaden sposób nie wpłynęły na wynik meczu. Po 120 minutach zakończyło się spotkanie. W rzutach karnych wygrali Polacy wynikiem 5:4! Niekwestionowanym bohaterem meczu zostali Kuba Błaszczykowski (zdobył bramkę) oraz Grzegorz Krychowiak (jego celny karny przesądził o wyniku meczu).

Nic dziwnego, że dziś Polacy mają co świętować. Jak się okazuje, panowie zamiast odpoczywać już rozpoczynają przygotowania do ćwierćfinału. Grzegorz Krychowiak znalazł idealny sposób na to, by połączyć wypoczynek z przygotowaniami do meczu. Piłkarz opublikował zdjęcie prosto z jacuzzi. Fani zawodnika od raz zauważyli, że Krychowiak jest… nagi!

Krychowiak sam w jednym z wywiadów wyznał, że jest “najprzystojniejszym polskim piłkarzem”. Dziś fani, a szczególnie fanki, nie mają co do tego wątpliwości!
Żródło info i foto: Gala.pl
lg share en Grzegorz Krychowiak z odważnym zdjęciem!