Grzegorz Krychowiak o swoich przyzwyczajeniachNazywający sam siebie “najprzystojniejszym piłkarzem w polskiej kadrze” Grzegorz Krychowiak świetnie radzi sobie na boiskach Euro 2016. Grający na pozycji defensywnego pomocnika 26-latek jest mocnym filarem obrony reprezentacji, która jak do tej pory nie straciła ani jednej bramki. Znacznie bardziej dyskusyjna jest kwestia jego urody… icon wink Grzegorz Krychowiak o swoich przyzwyczajeniach

Wywiad z Krychowiakiem ukazał się właśnie w… miesięczniku Pani. Piłkarz opowiada, że całe swoje życie podporządkował sportowi i nie żałuje swojej decyzji.

Najważniejsza jest wiara w drogę, jaką obieramy. Kluczowy jest silny charakter i mozolne dążenie do celu – a moim jest bycie coraz lepszym piłkarzem – tłumaczy Krychowiak. Moje życie koncentruje się na przygotowaniu do meczu, na budowaniu formy. Najczęściej chodzę spać o godzinie 22, nie piję alkoholu, nie potrzebuję go. Mam świadomość, że każdy mecz zależy ode mnie, więc staram się być przygotowany na sto procent, aby potem nie mieć sobie nic do zarzucenia. I żebym mógł spojrzeć kolegom z drużyny prosto w oczy nawet wtedy, gdy przegramy.
Żródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Grzegorz Krychowiak o swoich przyzwyczajeniach

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz