Grażyna Wolszczak jest przeciwna małżeństwu!Są razem już od 15 lat. Właśnie minęła okrągła rocznica ich związku, ale wciąż nic nie słychać o ślubie. Jak się okazuje, Grażyna Wolszczak (58 l.) i Cezary Harasimowicz (61 l.) wcale go nie planują.

– Coraz mi dalej niż bliżej do ślubu – śmieje się aktorka w rozmowie z Faktem. – Decyzję już podjęliśmy. Żadnego ślubu nie bierzemy, bo tak jest fajnie, a on niczego i tak by nie zmienił – tłumaczy nam Wolszczak. W tym roku zakochana para zapomniała nawet o 15. rocznicy swojej znajomości. – Na pewno sobie to jakoś odbijemy. W 10. rocznicę wybraliśmy się do restauracji na uroczystą kolację. Było przepysznie i wykwintnie. Pewnie niebawem to powtórzymy – zapewnia aktorka.

Para po raz pierwszy spotkała się prawie 40 lat temu w studium aktorskim we Wrocławiu. Zagrali nawet razem w jednym spektaklu, lecz dopiero po wielu latach los zetknął ich ponownie. Harasimowicz był już wtedy rozwiedziony, Wolszczak też nie miała zobowiązań.

– Pamiętam, jak ponownie spotkaliśmy się z Cezarym podczas castingów do serialu „Na wspólnej”, właśnie wtedy zaiskrzyło – wspomina gwiazda serialu. – Jak widać, bez ślubu też może być dobrze – dodaje.
Żródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Grażyna Wolszczak jest przeciwna małżeństwu!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz