Gosia Rozenek-Majdan marzy o córceMałgorzata Rozenek jest gwiazdą nowej “Gali”. Opowiada nam o Radosławie Majdanie, synach i życiu rodzinnym. Zdradza, jakie ma relacje z byłymi partnerami. Rozenek wyznaje też, że chciałaby zajść w ciążę i że marzy o córeczce. Czy ciąża to plan Rozenek na 2018 rok? Sprawdźcie! Nowa “Gala” w sprzedaży od poniedziałku, 8 stycznia.

Małgorzata Rozenek jest gwiazdą nowej “Gali”. Zona Radosława Majdana opowiedziała nam o ich rodzinnym życiu, a także o programie “Iron Majdan”, który wiosną z pewnością będzie największym hitem TVN. Rok 2017 Rozenek może zaliczyć do bardzo udanych. Była jedną z najczęściej fotografowanych polskich gwiazd, cieszyła się wielką sympatią Polaków, a na Instagramie przybyły jej tysiące nowych fanów. Obecnie Instagram Małgorzaty Rozenek obserwuje prawie 600 tysięcy followersów! Pod koniec ubiegłego roku Rozenek otworzyła też własny serwis internetowy, w którym zamieszcza porady dotyczące zdrowia, urody, rodziny i prowadzenia domu. Małgorzata często zamieszcza w swoim serwisie wspólne zdjęcia z mężem. My jesteśmy razem najszczęśliwsi na świecie. Po raz pierwszy znalazłam się na takim etapie swojego życia, kiedy z całą odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że nie chciałabym niczego zmienić. Ono jest idealne. Wszystko mi się naprawdę wspaniale układa – mówi Rozenek w “Gali”. Nowy numer magazynu w sprzedaży już w poniedziałek, 8 stycznia. Tymczasem przeczytajcie jego fragmenty PONIŻEJ.

Ostatnio usłyszałam od Radosława, że nie spodziewał się, że uda mu się kiedyś poznać kobietę łączącą skrajnie różne cechy. Taką, która ma fajną pracę, spełnia się zawodowo, umie zadbać o ciepło domowego ogniska, a w weekend jest w stanie założyć lateksowe spodnie i iść na imprezę.

Czuję się kochana, a to najważniejsze. Kiedy jest miłość, nagle wszystko zaczyna się układać. Podoba mi się jego balans między normalnością a szaleństwem. To, że daje mi poczucie bezpieczeństwa, ale nie pozwala się nudzić.

Nie ukrywam, że marzę o dziecku…

Na pewno córka byłaby większym wyzwaniem wychowawczym niż syn. Chociaż mogę się mylić.

Niczego nie zakładam, nie planuję, ale zobaczymy, co przyniesie ten rok. Mam dobre przeczucia!
Źródło info i foto: Gala.pl
lg share en Gosia Rozenek Majdan marzy o córce

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz