Gosia Rozenek ma stronę internetową, na której udziela perfekcyjnych radOdkąd Gosia Rozenek wyszła za mąż za Radka Majdana, prawie nie ma konkurencji w rodzinnym marketingu i tworzeniu “power couple”. Zagrozić im mogą z pewnością tylko Lewandowscy, ale mimo wszystko to Gosia uchodzi za mniej sztuczną (sic!) w relacjach rodzinnych, a czego tylko się nie dotknie, zamienia się w kolejne tysiące na koncie.

Gosia i Radzio wyjechali właśnie na kolejną odsłonę swojego “sekretnego projektu”, ale mają zamiar wrócić przed Bożym Narodzeniem. Celebrytka podkreśla bowiem, że nie wyobraża sobie świąt poza domem.

Tak się złożyło, że w trakcie podróży Gosi i Radka zadebiutował nowy biznes celebrytki, czyli strona internetowa z poradami. Gosia trochę na wyrost twierdzi, że to “portal”, bo nie dość, że nie oferuje nic poza zwykłymi artykułami, to jeszcze zdążyła naprodukować ich tylko do jego działu, poświęconego sprawom rodzinnym. Czytelnicy wciąż nie mogą poznać porad Gosi z działów “Dom”, “Kobieta” i “Podróże”.

Póki co Gosia jest monotematyczna i jej porady dotyczą tylko Bożego Narodzenia. Rozenek radzi między innymi, jak z udziałem dzieci zapakować prezenty, co kupić mężowi oraz jak zaplanować świąteczne porządki. Najważniejsze jest to, żeby odpocząć:

Pamiętaj, żeby ostatniego wieczoru przed Wigilią dać sobie chwilę czasu na relaks. Za Wami cały miesiąc intensywnych przygotowań. Dzięki temu, że zostały odpowiednio rozplanowane i stopniowo realizowane możecie wspólnie zrobić sobie seans filmowy, jak przystało na zgrany zespół – czytamy na jej stronie.

Rozenek zanalizowała również sytuację spędzania Bożego Narodzenia w patchworkowej rodzinie, w której małżonkowie mają własne związki i kolejne dzieci.

Jeśli spróbujemy oprzeć nasze kontakty na wzajemnej tolerancji i szacunku i po prostu na niewchodzeniu sobie w drogę, może to przynieść znacznie lepszy efekt niż szukanie akceptacji i wzajemnej sympatii za wszelką ceną – pisze Gosia.

Fanki Rozenek są zachwycone, chociaż w Internecie pojawiło się też kilka głosów krytyki. Jeden z internautów napisał, że Małgorzata jest nudna i jeszcze wiele mogłaby się nauczyć od zwykłych kobiet, które nie prowadzą strony internetowej tak jak ona.

Jeśli dla pana planowanie świąt to bzdety, to proponuję w tym roku samemu się wszystkim zająć. Powodzenia, łatwizna – ucięła Gosia, ale komentarz już został usunięty.

Perfekcyjna Gosia już obiecuje, że wkrótce na jej “portalu” pojawi się więcej artykułów. Też nie możecie się doczekać?
Źródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Gosia Rozenek ma stronę internetową, na której udziela perfekcyjnych rad

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz