Gosia i Radek oddadzą pieniądze z wesela na cele charytatywne!Ślub Małgorzaty Rozenek (38 l.) i Radosława Majdana (44 l.) przejdzie do historii. To głośne wydarzenie ostatniego weekendu uszczęśliwi na wieki nie tylko Perfekcyjną Panią Domu i byłego piłkarza. Skorzystają też inni. Młoda para postanowiła przeznaczyć pieniądze zebrane z prezentów, ze sprzedaży sukni ślubnych i gaży z sesji ślubnej do kolorowego magazynu na cele charytatywne. Uzbiera się tego ponad 100 tys. zł.

Małgosia i Radek mają wielkie serca. Swoim szczęściem chcą się dzielić z innymi. Dlatego pieniądze, które dostali w kopertach od swoich gości, przekażą dla bardziej potrzebujących. Majdanowie zaprosili na wesele 100 osób.

- Pary dawały tysiąc, niektóre po 2 tys. zł. Tylko nieliczni przynieśli paczki z prezentami – mówi nam przyjaciółka pary. – Uzbierało się tego ponad 60 tys. zł.

30 tys. zł małżonkowie dostali za zdjęcia w kolorowym magazynie. I pieniądze też nie trafią do ich kieszeni.

- Nasza sesja dla “Vivy!” też ma charytatywny cel. Zbieramy pieniądze dla Rafała Kośca, piłkarza Polonii. Rafał potknął się na schodach i spadł, ma uszkodzony kręgosłup, jest sparaliżowany od piersi w dół. Pieniądze z sesji zasilą również konto Fundacji TVN “Nie jesteś sam” – wyznała Małgosia.

To jednak nie koniec dobroczynności Majdanów. Pod młotek pójdą suknie ślubne Perfekcyjnej Pani Domu. – Zostaną przekazane na cel charytatywny na rzecz Fundacji Ewy Minge – ujawnia Rozenek.

Ich cena na pewno przekroczy 10 tys. zł.
Żródło info i foto: se.pl
lg share en Gosia i Radek oddadzą pieniądze z wesela na cele charytatywne!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz