Gigi Hadid zaliczyła wpadkę!W trakcie pokazu mody Versace Gigi Hadid spotkała zawstydzająca sutkowa wpadka i z bluzki wychyliła się jej pierś. Zamiast poprawić garderobę, modelka dokończyła przejście. Dla Gigi Hadid ten pokaz mody Versace, w którym miała przyjemność uczestniczyć, z pewnością będzie niezapomniany. Modelka miała na sobie stylową czarną sukienkę. Jednak pech chciał, że materiał zsunął się z jej piersi, a oczom widzów ukazał się jej sutek. Co ciekawe, Hadid nie poprawiła bluzki, tylko z kamienną twarzą dokończyła przejście. “Daily Mail” był pod wrażeniem jej profesjonalizmu.

Gigi Hadid jest prawdziwą profesjonalistą, gdy spotkała ją zawstydzająca sutkowa wpadka, zachowała spokój – pisze portal.

Gigi Hadid ma tyluż zwolenników, co przeciwników. Ci drudzy krytykują ją i twierdzą, że kupiła sobie karierę, a na wybiegi najznamienitszych trafiła “znikąd”. Hadid faktycznie nie musiała się dużo natrudzić, by wejść na szczyty modelingu. Jako córka byłej modelki Yolandy Foster miała zapewne ułatwione zadanie i liczne znajomości. Dlatego być może w trakcie tego pokazu chciała udowodnić, że do tej pracy naprawdę ma talent, spotkał ją jednak taki “pech”. Sama Gigi Hadid do sprawy podeszła z humorem i swoją wpadkę tak skomentowała na Twitterze.

Wpadki ubraniowe zdarzają się na wybiegu każdego dnia. I są… niefortunne, lol. Zamiast tego porozmawiajmy o nowych chokersach Versace.
Żródło info i foto: plotek.pl
lg share en Gigi Hadid zaliczyła wpadkę!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz