Gigi Hadid utarła nosa Zaynowi po rozstaniu!Gigi! Jesteś po prostu NAJLEPSZA! A Zayn będzie żałował tej decyzji do końca życia!

Gigi i Zayn? Bardzo im kibicowałyśmy. Zresztą wy na pewno też. Niestety, we wtorek wszyscy dowiedzieliśmy się o ich rozstaniu. Pierwsze wrażenie? Żal. Bo w showbiznesie nie było drugiego równie uroczego związku – no, może z wyjątkiem #Jeleny, ale oni, tak swoją drogą, też ogłosili ostatnio ”zawieszenie relacji”. Co to znaczy? Że potrzebują przerwy, ale że nie jest to koniec. Gigi i Zayn najwyraźniej byli pewni, że ich miłość się skończyła.

Nie oznacza to jednak, że czują wobec siebie nienawiść. Co prawda Zayn przestał obserwować Gigi na Insta, ale obydwoje wypowiadają się o sobie nawzajem w bardzo życzliwym tonie.

”I’m forever grateful for the love, time and life lessons that Z and I shared. I want nothing but the best for him and will continue to support him as a friend that I have immense respect and love for” – napisała na swoim Twitterze Hadid.

Zayn także nie żywi urazy wobec swojej, byłej już, dziewczyny, wręcz przeciwnie – ”Gigi and I had an incredibly meaningful, loving and fun relationship and I have a huge amount of respect and adoration for Gigi as a woman and a friend”.

Mimo rozstania we (względnie) przyjaznej atmosferze, większość z nas raczej na długo pozostaje w kiepskim nastroju. Ale nie Gigi! Modelka po raz kolejny udowodniła, że… że po prostu rządzi!

Wczoraj została przez paparazzich przyłapana po raz pierwszy od rozłąki, i… wyglądała przepięknie! Z jej twarzy nie schodził uśmiech, a stylizacja, w której paradowała po ulicach Nowego Jorku, była jawnym dowodem na to, że dziewczyna zna swoją wartość.

Czerwień to kolor, który wybieramy wtedy, gdy jesteśmy pewne siebie i w pełni się akceptujemy. Co na to Zayn? Na pewno poczuł ukłucie w sercu. Co najmniej.
Źródło info i foto: joy.pl
lg share en Gigi Hadid utarła nosa Zaynowi po rozstaniu!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz