Gigi Hadid i Zayn Malik znów zakochani!W maju było głośno o zerwaniu Gigi Hadid i Zayna Malika, najgorętszej pary tego roku. Zayn, który opuścił zespół One Direction i doprowadził do jego upadku, stwierdził ponoć, że nie jest jeszcze gotów na poważny związek i musi “skupić się na sobie”. Od dawna chodziły pogłoski o tym, że nie jest wierny swoim partnerkom i nikt – w tym chyba nawet sama Gigi – nie dziwił się, że skorzystał ze sławy dziewczyny ile mógł, a potem zostawił ją dla kariery.

Po rozstaniu relacja między parą nie wyglądała jednak na zakończoną. Okazało się, że o rozstaniu nie wiedziała rodzina Gigi, a ona sama nie wyglądała na przejętą. Oboje byli też powściągliwi w komentowaniu sprawy w mediach. W końcu jedni zaczęli plotkować o tym, że modelka i piosenkarz planują do siebie wrócić, a inni utrzymywali, że wcale się nie rozstali. Dzisiaj paparazzi wypatrzyli Gigi i Zayna na ulicach Nowego Jorku jak szli razem trzymając się za ręce.

Celebryci wyglądali na szczęśliwych, przytulali się, rozmawiali i żartowali. Supermodelka na wspólny spacer założyła obcisły dres i bluzkę z głębokim dekoltem odsłaniającym stanik.
Żródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Gigi Hadid i Zayn Malik znów zakochani!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz