Gigi Hadid i Zayn Malik oficjalnie się rozstali!Gigi Hadid (21 l.) i Zayn Malik (23 l.) nie wytrzymali ze sobą zbyt długo… Kiedy pod koniec ubiegłego roku paparazzi wytropili, że modelka oraz muzyk spotykają się ze sobą, media od razu okrzyknęły ich jedną z najpiękniejszych par w show-biznesie. Sami zainteresowani przestali w końcu ukrywać swoje uczucie i zaczęli pojawiać się razem na ściankach.

Jeszcze niedawno wydawało się, że są w sobie tak zakochani, że nie mogą bez siebie żyć. Niestety, okazuje się, że podzielili los wielu innych par Hollywood. Jak donoszą zagraniczne media, Gigi Hadid i Zayn Malik nie są już razem!

Źródło “E!News” przekonuje jednak, że niewykluczone, iż za chwilę się zejdą. “To prawda, nie są już parą, ale wcale się nie zdziwię, jeśli za kilka tygodni okaże się, że znów są razem” – powiedziała portalowi znajoma pary.

Ponoć Gigi bardzo przeżywa rozstanie i brakuje jej codziennego kontaktu z Zyanem. Modelka powinna chyba jednak przemyśleć, czy faktycznie chce być z kimś znanym. Przed Malikiem była związana z muzykiem Joe Jonasem i ich miłość także nie przetrwała próby czasu…
Żródło info i foto: pOmponik.pl
lg share en Gigi Hadid i Zayn Malik oficjalnie się rozstali!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz