Gigi Hadid i Kendall Jenner pomogły bezdomnemu?!Znane modelki zaskoczyły ostatnio wszystkich. O Gigi Hadid i Kendall Jenner rozpisują się wszystkie portale i tabloidy. Okazuje się, że dziewczyny mają dobre serca i bardzo pomogły pewnemu chłopakowi…

Jakiś czas temu dziewczyny kręciły reklamę na jednej z najsłynniejszych plaż w Los Angeles – Venice Beach. W pewnym momencie zauważyły przystojnego chłopaka. Gdy przez jakiś czas on nie zwrócił na nie uwagi – modelki postanowiły wziąć sprawę w swoje ręce. 20-letni John Economou nie rozpoznał dziewczyn. W pewnym momencie zauważył, że…

- Relaksowałem się i wpatrywałem w morze, myśląc o swoich sprawach. Zobaczyłem grupkę ludzi, która koło mnie przeszła i rozsiadła się niedaleko mnie. W pewnym momencie zaczęły się zlatywać mewy, które wyczuły jedzenie. Podszedłem i zacząłem odganiać ptaki. Jedna z dziewczyn stwierdziła: jesteś słodki. I w taki sposób zaczęliśmy rozmawiać – powiedział w rozmowie z Daily Mail.

Kendall i Gigi zgodnie sierdziły, że chłopak ma wielkie szanse na zrobienie kariery w modelingu. Dały mu namiary na agencję Two Management, z którą niedługo później Economou podpisał kontrakt!

- Opowiedziałem im swoją historię, o tym jak byłem modelem w Milwaukee i o tym, że przyjechałem tu spełniać swoje marzenia. One powiedziały, że mogą mi pomóc z dostaniem się do agencji i dzięki nim podpisałem kontrakt z Two Management – powiedział John.

Media rozpisują się o tym, że chłopak jest bezdomny. Mieszka na plaży Venice, a w pogoni za karierą przyjechał do Los Angeles już rok temu. Jego największą pasją jest jazda na deskorolce. Chłopak nie lubi, gdy ktoś nazywa go bezdomnym. Twierdzi, że zdecydowanie bardziej pasuje do niego określenie “podróżnik”.

- Chcę być najlepszym, chcę być na szczycie z Kendall, z Justinem Bieberem, z tego typu ludźmi. Jestem pewny siebie i wiem, że mogę to osiągnąć – dodał.
Żródło info i foto: ZEBERKA.pl
lg share en Gigi Hadid i Kendall Jenner pomogły bezdomnemu?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz