Gigi Hadid i Kendall Jenner mogą się schować! Nadchodzi Thylane Blondeau!Thylane Blondeau ma zaledwie 14 lat. Miłość do mody wyssała z mlekiem matki, która również zajmowała się modelingiem. Pierwszy raz w pokazie mody poszła w wieku 4 lat. Nie był to byle jaki pokaz, tylko Jean Paul Gaultier. Najgłośniejszą sesję Thylane miała w wieku 10 lat, kiedy jej zdjęcia w pełnym i mocnym make-up’ie opublikował francuski Vogue. Ówczesna naczelna magazynu musiała zrezygnować ze swojej posady, bo sesja – zdaniem opinni publicznej – miła przyczynić się do seksualizacji dzieci.

W każdym razie, nazwisko dziewczynki JUŻ coś znaczy w świecie mody, a teraz, gdy rozpoczęła współpracę z agencją IMG Worldwide, możemy się spodziewać wielu kampanii reklamowych. Co Thylane myśli o swojej pracy, co myślą o niej jej znajomi?

Nie rozmawiam o pracy z moimi przyjaciółmi, ale moja rodzina bardzo się cieszy i mnie dopinguje. Moją ulubioną częścią jest spotykanie nowych fotografów i wizażystów – jak modelka radzi sobie z zarzutami, że jest za młoda do życia w wielkim, modowym świecie? – Kate Moss zaczęła pracę wieku 15 lat, a to było chwilę temu. Nie sądzę, że jestem za młoda. Jeśli masz dobrą agencję i ludzi, którzy się tobą opiekują, jest idealnie – dodaje.
Żródło info i foto: KOZACZEK.pl
lg share en Gigi Hadid i Kendall Jenner mogą się schować! Nadchodzi Thylane Blondeau!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz