George Michael wciąż bez nagrobka!Choć 25 grudnia 2017 minął już rok od śmierci George’a Michaela, grób sławnego piosenkarza wciąż nie doczekał się pomnika.

George Michael zmarł 25 grudnia 2016 w wieku 53 lat. O stanie miejsca spoczynku kultowego wokalisty zrobiło się głośno po tym, jak do sieci trafiły zdjęcia z cmentarza w dzielnicy Highgate na północy Londynu. Okazało się bowiem, że ponad rok od nagłej śmierci piosenkarza, który sprzedał na całym świecie ponad 115 mln płyt, jego grób wciąż nie doczekał się pomnika.

George Michael został pochowany w rodzinnej kwaterze cmentarza. Znajduje się tam m.in. grób jego matki z dużym pomnikiem. Jak zauważyli chcący oddać hołd swojemu idolowi fani, miejsce, gdzie powinien znajdować się nagrobek George’a Michaela jest wciąż puste. W rok od śmierci artysty jedynym upamiętnieniem w miejscu złożenia jego ciała jest wyłącznie mała tabliczka z napisem: “Drogi kuzynie, piękne wspomnienia naszych szczęśliwych chwil pozostaną na zawsze”.

Zgoda na pogrzeb George’a Michaela została wydana dopiero po dwóch miesiącach od śmierci wokalisty, ponieważ tak długo trwało badanie przyczyny jego śmierci. Śledczy ustalili, że artysta zmarł z powodu choroby serca mięśniowego otłuszczenia wątroby.
Źródło info i foto: Gala.pl
lg share en George Michael wciąż bez nagrobka!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz