George Michael chciał zostać ojcem!Tydzień temu, w Boże Narodzenie świat muzyki przeżył kolejną, wielką stratę. W swojej willi, w wieku 53 lat odszedł we śnie George Michael, założyciel zespołu Wham! Ciało muzyka znalazł jego partner, Fadi Fawaz. Przedwczesna śmierć gwiazdora niewątpliwie związana jest z jego uzależnieniem od narkotyków. Jak przyznała jego kuzynka “Michael mieszał crack, marihuanę, alkohol i kokainę”. Był też silnie uzależniony od heroiny.

Mimo to wokalista najwyraźniej nie zdawał sobie sprawy, że jego organizm jest w aż tak złym stanie. Na kolejny rok robił już konkretne plany i wyznaczał sobie cele – wśród nich najważniejszy – zostać ojcem.

Jak podaje Daily Star “Michael desperacko pragnął przed śmiercią spełnić się w roli ojca.” Ponoć inspirował go do tego przykład jego kolegi, Eltona Johna, który dzięki wynajęciu surogatki wychowuje trzech synów ze swym partnerem, Davidem Furnishem.

George marzył o dzieciach. Rozważał adopcję lub skorzystanie z usług surogatki. To był jego główny cel na przyszły rok, a Elton i David wspierali go w tym – wspomina źródło. George bez dzieci czuł się niekompletny. To było “brakujące ogniwo”, którego bardzo pragnął. Żałował, że jego matka nie dożyła tego dnia. Zamierzał dokonać tego w 2017 roku.

Ponoć George miał już konkretną wizję, co do wychowywania swoich przyszłych pociech:

Nie chciał być jedynie “książeczką czekową”. Marzył o wielkiej rodzinie ze względu na swoje greckie korzenie – dodaje informator.
Żródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en George Michael chciał zostać ojcem!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz