George Clooney na randce z dziewczyną!Heather McGowan przez krótki czas była chyba najszczęśliwszą kobietą w Szkocji, a może i na świecie. 32-latka z Glasgow wygrała randkę w George Clooneyem. Zobacz, jak wyglądało spotkanie. Heather McGowan wygrała “randkę” z George Clooneyem w konkursie zorganizowanym przez serwis internetowy zajmujący się organizowaniem imprez. Nagrodą był wspólny lunch w barze Tigerlily w Edynburgu.

- To wciąż dla mnie jest surrealistyczne. Już po wszystkim, ale cały czas chłonę każdą sekundę z tego spotkania. Pocałunek w policzek od niego był czymś niesamowitym – dzieliła się wrażeniami 32-letnia organizatorka ślubów.

- To niezwykle czarujący mężczyzna. Wszyscy w lokalu byli zauroczeni każdym jego słowem – mówiła McGowan. Szczęśliwa kobieta dodała też, że Clooney trochę się spóźnił, ale dzięki temu mogła przywyknąć do sytuacji i opanować emocje.

54-letni gwiazdor Hollywood odwiedził Edynburg głównie po to, aby wpaść z wizytą do kawiarni Social Bit, która aktywnie działa na rzecz lokalnych bezdomnych. Clooney wsparł lokal datkiem w wysokości 1000 dolarów, a także zamówił przekąskę i kawę.
Żródło info i foto: Plejada.pl
lg share en George Clooney na randce z dziewczyną!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz