Gdzie książę Harry i Meghan Markle spędzą swój miesiąć miodowy?Kate i William polecieli na Seszele. Skończyło się aferą. Wielkimi krokami zbliża się ślub księcia Harry’ego i Meghan Markle. Do maja wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. Także formalności związane z miesiącem miodowym młodej pary.

Pamiętacie podróż poślubną księżnej Kate i księcia Williama? Nowożeńcy wybrali się na 10 dni na Seszele. Wyjazd zakończył się wielką awanturą – parę podpatrzyli paparazzi, a zdjęcia Kate topless opublikowane w jednym z magazynów, wywołały skandal. Sprawa skończyła się w sądzie. Harry i Meghan chcieliby na pewno uniknąć takiego “rozgłosu”.

Plotkuje się, że para wybierze na podróż poślubną destynancję na Oceanie Indyjskim. Ze względu na pogodę i odległość może to być strzał w dziesiątkę. Aż tak odległe wojaże nie są jednak tradycją w rodzinie królewskiej. Królowa Elżbieta w ogóle nie opuszczała Wielkiej Brytanii, a księżna Diana po dwutygodniowym rejsie po morzu Śródziemnym wylądowała z Karolem w szkockiej posiadłości rodziny królewskiej w Balmoral.

Tamten pobyt Diana wspominała zresztą koszmarnie – w swoim pamiętniku napisała, że Karol zamiast spędzać z nią czas, czytał książki i malował. Meghan na pewno nie grozi taka nuda. Brytyjczycy wspominają, że wśród ulubionych miejsc przyszłej księżnej są między innymi Capro, Hydra i Formentera – te punkty pojawiały się na blogu Meghan, gdy opisywała swe ulubione wakacje.

Jest jeszcze jedno miejsce, bliskie sercu Meghan i Harry’ego, o którym Brytyjczycy plotkują, że być może stanie się celem podróżny poślubnej. To Botswana, afrykański kraj, do którego książę zabrał Meghan już na trzeciej randce. W ubiegłym roku para spędziła w Botswanie trzy tygodnie na safari. Również brylant w pierścionku zaręczynowym wręczonym Meghan pochodzi właśnie stamtąd.
Źródło info i foto: KOZACZEK.pl
lg share en Gdzie książę Harry i Meghan Markle spędzą swój miesiąć miodowy?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz