Gdzie David Beckham robi pompki?!David Beckham po raz kolejny zaskakuje swoich fanów. Zazwyczaj na swoim profilu na Instagramie pokazywał zdjęcia z życia rodzinnego – żonę Victorię i czwórkę ich dzieci. Często publikował także zawodowe rzeczy zdjęcia z pokazów partnerki lub ze swoich kampanii reklamowych.

Tym razem jest jednak zupełnie inaczej. Były piłkarz codziennie przez 22 dni będzie publikował nagranie jak robi 22 pompki. Namówił go do tego jego przyjaciel, reżyser i scenarzysta, były mąż Madonny – Guy Ritchie. Wszystko w bardzo szczytnym celu. jest to część wyzwania #22Kill. Polega ono na robieniu codziennie przez 22 dni 22 pompek i nominowaniu do akcji 3 znajomych. Ma to na celu zwrócenie uwagi na problem stresu pourazowego wśród żołnierzy.

jak donoszą dane Honor Courage Commitment codziennie 22 żołnierzy odbiera sobie życie w wyniku zespołu stresu pourazowego. Nie mają oni wystarczającej pomocy psychologicznej i opieki od państwa.

W związku z tym David robił już pompki w powietrzu i na fortepianie – czekamy na dalszy rozwój wydarzeń icon smile Gdzie David Beckham robi pompki?!
Żródło info i foto: joy.pl
lg share en Gdzie David Beckham robi pompki?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz