Gdzie był ochroniarz Kim Kardashian w czasie napadu?!Pascal Duvier miał równie “ważne zajęcie”. Napad rabunkowy na Kim Kardashian (35 l.) zaszokował fanów celebrytki na całym świecie. Do napadu doszło po godzinie 02:00, kiedy celebrytka przebywała w łóżku. Według najnowszych informacji, do jej pokoju wtargnęło pięciu uzbrojonych mężczyzn, którzy dostali się do budynku, mając na sobie stroje policjantów.

Wielu internautów zastanawiało się, gdzie w tym czasie był Pascal Douvier, który od lat jest osobistym bodyguardem żony Kanye Westa. Z najnowszych informacji wynika, że ochroniarz przebywał wtedy z Kourtney Kardashian i Kendall Jenner na jednej z imprez w Paryżu. Portal Inquisitr podaje również, że bodyguard skarżył się ostatnio na warunki, jakie panuj we Francji.

Według niego przez bardzo rygorystyczne przepisy bał się nawet, że sam pójdzie do więzienia, przez ostatni incydent z “pranksterem”. Pascal żalił się wtedy, że przez takie regulacje osoby pokroju Vitalii’ego Sediuka mogą być bezkarne. Wszystko dlatego, że uderzając “żartownisia”, mógł zostać oskarżony o “przekroczenie uprawnień”.

Tymczasem Kim absolutnie nie ma żadnych pretensji, że ochraniał jej siostry. Mało tego, celebrytka sama miała go przekonywać, że czuje się bezpiecznie w swoim pokoju i prosi o prywatność. Kim wraz z rodziną opuściła już Francję. Niestety według ekspertów może już nigdy nie zobaczyć skradzionej biżuterii. Wszystko dlatego, że przestępcy mogli mieć już ustalonego kupca na skradzione przedmioty i obecnie mogły już trafić na czarny rynek.
Żródło info i foto: KOZACZEK.pl
lg share en Gdzie był ochroniarz Kim Kardashian w czasie napadu?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz