Gavin Rossdale zdradzał z nią Gwen Stefani!W 2012 roku zostawił na pupie niani, Mindy Mann, ślad swojej ręki. W sierpniu Gwen Stefani (46 l.) i Gavin Rossdale (50 l.) oświadczyli, że się rozwodzą.

Plotki mówiły wtedy, że para od kilku miesięcy nie żyła ze sobą. Małżeństwem byli już tylko na papierze. Kłócili się, spali w osobnych sypialniach. Co się stało, że małżeństwo gwiazd rozsypało się jak domek z kart?

Dziś wiadomo więcej. Okazuje się, że w lutym tego roku Gwen znalazła w rodzinnym iPodzie rozmowy i zdjęcia jej męża oraz… niani, Mindy Mann. iPod był podłączony do telefonu Gavina i oczom Stefani ukazała się druzgocąca prawda. Jej mąż miał kochankę.

I to od dawna. Mindy do domu Stefani i Rossdale’a trafiła kilka lat temu. Ich romans miał trwać trzy lata. Już w 2012 roku media spekulowały, że mąż piosenkarki za bardzo zbliżył się do niani. Podczas jednej z wycieczek z dziećmi, w której nie brała udziału Stefani, paparazzi zrobili muzykowi zdjęcie, gdy trzymał rękę na pupie niani.

Niżej znajdziecie fotki z tej wyprawy i brudną pupę Mindy – to ślad po zakurzonej dłoni Gavina. Pikanterii sprawie dodaje fakt, że Gwen o romansie męża dowiedziała się najprawdopodobniej od… innej niani, która pokazała zawartość iPoda piosenkarce.
Żródło info i foto: KOZACZEK.pl
lg share en Gavin Rossdale zdradzał z nią Gwen Stefani!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz