G-Eazy i Halsey nie są już razem!Halsey i G-Eazy rozstali się. Jedna z najgorętszych par show-biznesu właśnie ogłosiła, że “spędzi trochę czasu osobno”. Jaki był powód ich zerwania? Dlaczego G-Eazy i Halsey się rozstali? Sprawdźcie!

G-Eazy i Halsey rozstali się! Popularny raper i wokalistka właśnie zakończyli swój roczny związek. Plotki o tym, że G-Eazy i Halsey są razem, po raz pierwszy pojawiły się w połowie 2017 roku, a zakochani potwierdzili je we wrześniu. Wydawało się, że tworzą naprawdę zgrany duet, a ich wspólna piosenka “Him & I”, opisująca ich relację szybko podbiła listy przebojów. O rozstaniu z G-Eazy poinformowała Halsey we wtorek na swoim Instagramie: “Zazwyczaj trzymam tego rodzaju rzeczy w tajemnicy, ale jako że jesteśmy osobami publicznymi, czuję, że muszę poinformować o tym moich fanów” – napisała. “G-Eazy i ja na jakiś czas się rozstajemy. Najbliższy czas mam zamiar poświęcić mojej sztuce i karierze oraz mojej trasie koncertowej. Życzę mu wszystkiego najlepszego. Dziękuję za poszanowanie naszej prywatności w tym czasie.”

G-Eazy i Halsey nie są już razem. Spekulacje dotyczące statusu związku pary nasiliły się we wtorek po południu, kiedy Halsey opublikowała zdjęcie z psem w mediach społecznościowych z napisem “pocałuj mojego psa w czoło, a następnie pocałuj się w d**ę”. Podpis jest nawiązaniem do nowej piosenki Drake’a “8 out of 10″, w której znajduje się niemal identyczny wers. Fani zauważyli również, że 23-letnia Halsey usunęła wiele swoich zdjęć na Instagramie z G-Eazy, w tym post ze swoich 29. urodzin. Wieczorne oświadczenie wokalistki potwierdziła, że ona i raper nie są już razem.

G-Eazy i Halsey wydawali się być naprawdę zgraną parą – ona wspierała go, kiedy w maju trafił do aresztu za pobicie i posiadanie narkotyków, a on dla niej porzucił (przynajmniej oficjalnie) życie ‘kobieciarza’…
Źródło info i foto: Gala.pl
lg share en G Eazy i Halsey nie są już razem!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz