Fani skrytykowali Lewandowskiego!Robert Lewandowski zmienił fryzurę i przefarbował się na blond, czym od jakiegoś czasu żyje cały, nie tylko sportowy, świat mediów oraz internetu. Jak się bowiem okazuje, nowa fryzura Roberta Lewandowskiego wzbudziła ogromne emocje. Żaden z jego fanów nie spodziewał się, że piłkarz zdecyduje się na tak radykalną zmianę. Dodatkowo, jego obserwatorzy zauważyli nie tylko zmianę w kolorze włosów, ale również w stylu ubierania się. I zdecydowanie im się to nie podoba…

Robert Lewandowski poddał się ostatnio ogromnej metamorfozie. Piłkarz zdecydował się na zmianę koloru włosów, ale również zmianę całego stylu. Fani kapitana polskiej reprezentacji w piłce nożnej zastanawiają się, co skłoniło Roberta Lewandowskiego do zmiany koloru włosów. W końcu Robert, który był do tej pory przystojnym szatynem – w przeciwieństwie do swoich kolegów z boiska – nigdy nie eksperymentował ze swoimi fryzurami, ani ubiorem. Sporo osób uważa, że nowy styl i kolor włosów bardzo postarza Lewandowskiego, a inni z kolei twierdzą, że Robert wygląda w nim jak nastolatek. Najwięcej nieprzychylnych komentarzy pojawiło się pod ostatnim zdjęciem Roberta Lewandowskiego na Instagramie, na którym pozuje na tle białej ściany. Dlaczego?

Robert Lewandowski zazwyczaj zbiera od fanów same pozytywne komentarze, w których zachwycają się każdą jego stylizacją, czy uroczym zdjęciem z córką i żoną. Tym razem, obserwatorzy pozwolili sobie jednak na naprawdę gorzkie słowa. Robert Lewandowski dodał na swój Instagram zdjęcie na tle białej ściany w sportowej stylizacji. Jak zauważyli fani, piłkarz nie tylko wygląda na zdjęciu jak nastolatek – zbyt młodzieńczo jak na swój wiek, ale co więcej, nie oderwał od swoich butów METKI, co przelało czarę goryczy:
Źródło info i foto: Gala.pl
lg share en Fani skrytykowali Lewandowskiego!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz