Fani są zdegustowani nowym zdjęciem Jessiki Simpson!Wielbicielom Jessiki Simpson (35 l.) nie spodobała się fotka piosenkarki, na której pozuje z mężem. Uznali, że jest zbyt wulgarna! Celebrytka od dwóch lat jest szczęśliwą żoną byłego futbolisty Erica Johnsona (35 l.). Para ma dwoje małych dzieci, córeczkę Maxwell i synka Ace’a. Simpson, która była już wcześniej mężatką, wielokrotnie podkreślała, że obecny mąż jest miłością jej życia i cały czas jest w nim szaleńczo zakochana.

Para na co dzień nie szczędzi sobie czułości, czego dowodzą zdjęcia paparazzi zamieszczane regularnie w kolorowych magazynach. Jessica Simpson także na Instagramie dość często zamieszcza zdjęcia z ukochanym. Ostatnia fotka wzbudziła jednak sporo kontrowersji. Celebrytka opublikowała zdjęcie, na którym wraz z mężem stykają się językami. W podpisie poinformowała, że wybierają się na randkę.

Jak się okazuje, fotka nie przypadła do gustu wielu fanom piosenkarki, którzy w komentarzach wyrazili swoje zdegustowanie. Na pocieszenie znaleźli się jednak też tacy, którzy pochwalili parę, że po kilku latach bycia razem nadal są w siebie wpatrzeni i potrafią podsycać temperaturę w związku.
Żródło info i foto: pOmponik.pl
lg share en Fani są zdegustowani nowym zdjęciem Jessiki Simpson!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz