Fani ostro atakują Victorię Beckham! Czym sobie na to zasłużyła?Zdjęcie, które opublikowała na swoim Instagramie Victoria Beckham wywołało prawdziwą burzę! Zobaczcie, o co chodzi!

Kto spodziewałby się, że takie zdjęcie wywoła taki skandal? Victoria Beckham kilka dni temu opublikowała fotografię, na której całuje swoją córeczkę Harper w usta. Wielu Internautom nie spodobał się taki gest ze strony mamy 5-letniej dziewczynki i zaczęli komentować zdjęcie w bardzo nieprzychylny sposób. Właśnie ta fotografia spowodowała, że na Victorię spadła ogromna fala krytyki! Pod zdjęciem zauważyć można mnóstwo negatywnych komentarzy ludzi, którzy uważają, że takie zdjęcia są “niesmaczne” i “przekraczają pewne granice”.

Oczywiście w obronie Posh Spice stanęło wielu oddanych fanów, którzy twierdzą, że ludzie we wszystkim dopatrzą się przesady i za każdym razem znajdą okazję do “hejtowania” wszystkich dookoła.

Na zdjęciu Victoria daje buziaka swojej córeczce, a podpisała je słowami: “Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Wszyscy Cię bardzo kochamy. Całuski od mamy.” Mówiąc szczerze kompletnie nie wiemy, jak w takim zdjęciu dopatrzeć można się jakiejkolwiek niestosowności? Czy takie zdjęcie jest dla Was gorszące?
Żródło info i foto: joy.pl
lg share en Fani ostro atakują Victorię Beckham! Czym sobie na to zasłużyła?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz