Fani krytykują Maffashion po powiększeniu ust!Maffashion powiększyła usta? Blogerka przyznała się do korekcji górnej wargi. Tymczasem zaskoczeni fani nie szczędzą jej krytyki. Mają rację?

Maffashion może być dumna ze swego naturalnego piękna. Julia Kuczyńska uznawana jest za jedną z najpiękniejszych polskich blogerek. Aby się o tym przekonać wystarczy wejść na jej Instagram lub Snapchat. Nic więc dziwnego, że fani byli zaskoczeni ostatnim wyznaniem Maffashion, która przyznała się do “robienia ust”, a konkretnie górnej wargi. – Temat ust myślę, że już można go poruszyć, bo opuchlizna już zeszła. Zawsze mówiłam, że wszystko jest dla ludzi. Zresztą widzieliście już jak usuwałam ósemki. Tak, robiłam usta kilka dni temu. Górną wargę. I to nie dlatego, że miałam jakieś kompleksy, bo akurat moje usta się moim rodzicom udały – usłyszeliśmy w relacji Maffashion na Snapchacie.

Pod zdjęciami Maffashion na Instagramie znalazło się wiele krytycznych komentarzy. Niektórzy z internautów uznali decyzję Julii za czystą fanaberię. Oto kilka krytycznych opinii:

- Zrozumiałabym, albo może trochę łatwiej by mi było zrozumieć gdybyś miała małe usta, jakiś kompleks… A tu się okazuje że chciałaś spróbować, że wcale takiego kompleksu nie masz. Trochę żałosne. Wybacz, że to napiszę, ale nie masz co z pieniędzmi robić?

- Ja zamiast wydawać na usta wolałabym gdzieś wyjechać… Naturalne usta masz o wiele ładniejsze, zupełnie Ci to nie potrzebne. Powiększenie kusi, ale radziłabym popatrzeć na inne gwiazdy, które są uzależnione od tego. Wyglądają jak potwory… Szkoda, że jednych nie stać na wyjazdy za granicę albo na leki, a inni mają tych pieniędzy chyba za dużo, ale okej, Ty zarobiłaś więc masz prawo robić z nimi co chcesz, nie popieram hejtowania, bo każdemu należy się szacunek, ale uwierz mi, że takie powiększanie to tylko wyrzucanie pieniędzy w błoto. Piękne kobiety powinny pozostać naturalne, a Tobie nic nie brakuje, bo jesteś piękna naturalnie

Blogerka starała się odpowiadać na wszystkie zarzuty. Szczególnie często pojawiał się argument dotyczący zmarnowanych pieniędzy. Co o tym twierdzi główna zainteresowana?

- Nie sa to pieniądze wyrzucone w błoto. Gorzej jest wydawać full kasy w klubie na drinki etc – jak dla mnie. Każdy wydaje na co chce zatem nie mozna patrzeć w kategorii ty czegoś nie zrobisz i dla ciebie strata kasy. Bo dla kogos nie icon wink Fani krytykują Maffashion po powiększeniu ust! )) pamietajmy o tym – broni się w komentarzach Julia Kuczyńska.
Żródło info i foto: se.pl
lg share en Fani krytykują Maffashion po powiększeniu ust!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz