Fani boją się o Kylie Jenner!Jak dobrze przyglądacie się najmłodszej Kardashiace? Jeśli jesteście uważnymi fanami, to na pewno wiecie, że dziewczyna ma na nodze sporej wielkości bliznę i nigdy nie rozstaje się z pewną błyskotką. Kylie Jenner (18 l.) od lat nosi na ręce piękne bransoletki od Cartiera. Nigdy jednak jej prawa ręka nie jest całkowicie “naga”. Zawsze zostaje na niej jedno cudne, markowe cacko. Kylie jest niewolnicą tej bransoletki.

Ta ozdóbka od słynnego jubilera otwierana jest specjalnym kluczykiem. Ten niestety nie zadziałał w przypadku najmłodszej córki Kris Jenner (60 l.). Celebrytka podzieliła się na Snapie swoją historią. Podobno Kylie od lat próbuje uwolnić się od bransoletki. Niestety nieskutecznie. Niektórzy twierdzą, że to święta reklama dla marki, drudzy jednak przestrzegają, że może to być niebezpieczny “związek”. Zwłaszcza w sytuacji urazu nadgarstka.

Pod filmikiem Kylie rozpętała się prawdziwa burza – niektórzy hejterzy złośliwie sugerują dziewczynie rozwiązanie rodem z filmu Piła, drudzy proszą, by wybrała się do specjalisty, który przetnie bransoletkę.
Żródło info i foto: KOZACZEK.pl
lg share en Fani boją się o Kylie Jenner!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz