Fala porwała Kate Upton podczas nagiej sesji zdjęciowej!Magazyn „Sports Illustrated Swimsuit” opublikował na swoim profilu na Instagramie nagranie, na którym widać bolesny upadek Kate Upton (26 l.) podczas sesji zdjęciowej topless. Modelka prężąc się do obiektywu nie zauważyła, że za jej plecami pojawiła się wielka fala. Gdyby nie szybka interwencja ekipy fotograficznej, upadek mógł skończyć się dużo gorzej.

Kate Upton to światowej sławy modelka, która znana jest z pozowania w skąpym bikini. Na swoim koncie ma już kilka sesji zdjęciowych dla „Sports Illustrated Swimsuit”. Jej ostatnia praca dla tego magazynu na Arubie, mogła dla niej skończyć się poważnymi obrażeniami.

Stojąc na skale wystającej z morza, nie spodziewała się, że jedna z fal będzie miała taką siłę, że ją przewróci. Wypadek nagrały kamery, jadnak do sieci filmik trafił dopiero po kilka miesiącach, w związku z wyjściem na rynek kalendarza „Sports Illustrated Swimsuit”.

Przypomnijmy, że amerykańska modelka debiutowała w „Sports Illustrated” mając 19 lat. Już wtedy była znana z pokaźnego biustu (34DD). Upton obecnie jest gwiazdą marki Beach Bunny, która projektuje skąpie bikini. Prywatnie od 2016 roku zaręczona jest z graczem baseballu Justinem Verlanderem (35 l.).
Źródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Fala porwała Kate Upton podczas nagiej sesji zdjęciowej!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz