Facet zdradzał Ewelinę Lisowską!Jak udało się ustalić Faktowi, Ewelina Lisowska (25 l.) – dowiedziawszy się niedawno o zdradzie swojego chłopaka Bartosza Śniadeckiego (35 l.) – zakończyła ich związek. Młoda piosenkarka jest załamana!

– Plotki o tym, że Bartek ją zdradza, krążyły już od jakiegoś czasu. Dotarły w końcu i do Eweliny, łącznie z dowodami, które nie pozostawiały jej żadnych złudzeń – zdradza nam osoba z otoczenia wokalistki. Szokujące informacje trafiły do gwiazdy, gdy właśnie zaczynała urlop w Stanach Zjednoczonych. – Jest zdruzgotana, ale nie mogła postąpić inaczej – dodaje nasze źródło, komentując decyzję Eweliny o rozstaniu.

Lisowska i gitarzysta zespołu Afromental spotykali się od minionych wakacji. Fakt informował niedawno, że po zwycięstwie w „Tańcu z gwiazdami” piosenkarka chciała nawet przeprowadzić się do Warszawy i kupić tu mieszkanie. Wszystko po to, aby spędzać więcej czasu z ukochanym. – Ewelina była mocno zaangażowana w ten związek i planowała z Bartkiem wspólną przyszłość – mówi nam znajoma gwiazdy. Zdrada Śniadeckiego wszystkie te plany jednak przekreśliła.

Na pocieszenie Lisowska może cieszyć się teraz pięknym słońcem w amerykańskim Miami. – Zasłużyła na ten urlop, bo ma za sobą ciężki i pełen pracy rok. Ma nadzieję, że z dala od Polski będzie jej łatwiej zapomnieć o bolesnym rozstaniu – zdradza nasz informator. Niewierny były ukochany Eweliny może zaś tylko żałować, że wypuścił z rąk taką dziewczynę!
Żródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Facet zdradzał Ewelinę Lisowską!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz