Faceci z zarostem są lepszymi partnerami?Jeszcze nie tak dawno odpychali nas mężczyźni z długim zarostem, lub – o zgrozo – długą brodą. Teraz ich pożądamy. Swoim partnerom chowamy po kątach maszynki do golenia dając im jasny sygnał: “Kochanie, koniec z goleniem!”. Ale nie tylko o atrakcyjność tu chodzi. Bo to, że dwumilimetrowy zarost wygląda niesamowicie męsko – to pewne. Dla takiego widoku jesteśmy w stanie wytrzymać nawet podrażnioną brodę po pocałunkach.

To, w czym tkwi urok “brodaczy” postanowił sprawdzić jeden z portali randkowych. W eksperymencie wzięło udział 8,5 tysiąca kobiet w różnym wieku. Przedstawiono im zdjęcia mężczyzn i badano związki miedzy długością brody a linią żuchwy, czołem i kośćmi policzkowymi a chęcią wejścia w związek.

Okazało się, że największe powodzenie mieli mężczyźni z długim i gęstym zarostem i to oni byli najczęściej typowani na idealnego, życiowego partnera. Natomiast druga grupa – bez zarosty i z młodzieńczym wyrazem twarzy zwyciężyła, ale… w przypadku wyboru partnera na jedną noc.
Żródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Faceci z zarostem są lepszymi partnerami?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz