Ex Quebonafide ma do niego ogromny żal! O co chodzi?Choć fanom młodziutkiej piosenkarki i popularnego rapera od samego początku ciężko było uwierzyć, że tych dwoje łączy coś poważnego, Natalia Szroeder i Quebonafide od kilku miesięcy tworzą udaną relację. Ona wspiera go na koncertach, on gotuje jej ulubione potrawy. Ostatnio pojawiły się nawet plotki, że planują razem zamieszkać.

Niestety, historia ma o wiele mniej radosny finał dla byłej dziewczyny Quebo, Roksany. “Roxy” wciąż pracuje w wytwórni eks-chłopaka, a dodatkowo uważa, że świetnie prosperujące QueQuality to wyłącznie jej zasługa:

Roksana uważa, że to ona stworzyła Quebonafide. Przypisuje sobie wszystkie zasługi, ponieważ jego wizerunek to realizacja jej pomysłów. To ona odpowiada za całą organizację w QueQuality. Chociaż się nie przyznaje, widać, że ma do niego żal – zdradza osoba z otoczenia Roksany.

Sytuacji na pewno nie łagodzi fakt, że podczas “imprez firmowych” Roksana spotyka nie tylko swojego byłego, ale i jego nową dziewczynę:

Ta sytuacja nie jest na pewno zdrowa. Roksana nie zrezygnuje z QueQuality, bo to jej “dziecko”, ale widać, że nie do końca radzi sobie z sytuacją. Na ostatniej imprezie wytwórni pocałowała Quebo na przywitanie, a Natalii podała jedynie dłoń. Jej mina wyrażała więcej niż tysiąc słów – mówi nam znajoma Roxy.

Myślicie, że konflikt pomiędzy byłą a obecną dziewczyną Quebo jeszcze się zaostrzy?
Źródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Ex Quebonafide ma do niego ogromny żal! O co chodzi?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz