Ewelina Lisowska zarobiła krocie w rok!Ewelina Lisowska w ubiegły piątek razem z Tomaszem Barańskim zdobyła Kryształową Kulę Tańca z gwiazdami. Nagrodą dla gwiazdy jest 100 tysięcy złotych. Ewelina bardzo się ucieszyła z wygranej, z pieniędzy pewnie też, ale to zaledwie drobna kwota w jej budżecie.

Jak twierdzi Super Express, 24-latka od grudnia zeszłego roku zarobiła już prawie… 2,5 mln złotych. Pół miliona dostała za kontrowersyjną i bardzo irytującą reklamę Media Expert. Kolejne 200 tysięcy zarobiła na reklamie lalki Barbie rockowej księżniczki.

Kolejne 100 tys. zarobiła w Tańcu z gwiazdami. Okazała się jedną z najdroższych uczestniczek. Wynegocjowała aż 10 tysięcy złotych za każdy odcinek. Do tego doszła premia za zwycięstwo. Najważniejsze są jednak koncerty, na których Lisowska zarobiła aż półtora miliona. Od kwietnia do września zagrała ich 34, po 45 tysięcy każdy.

Z finansowym wynikiem blisko 2,5 miliona młodej artystce udało się pozostawić daleko w tyle nawet Marylę Rodowicz czy Beatę Kozidrak.
Żródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Ewelina Lisowska zarobiła krocie w rok!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz