Ewelina Lisowska zakochana! W kim tym razem?Dokładnie rok temu Ewelina Lisowska przeżyła największe poniżenie swojego życia, gdy wyszło na jaw, że mężczyzna, z którym planowała przyszłość, zdradza ją z transwestytką. Gdy tylko Lisowska pochwaliła się kolorowym magazynom, że wreszcie znalazła miłość swojego życia i wkrótce zamieszkają razem, odezwała się zdziwiona tymi informacjami Rafalala. Najsłynniejsza polska transwestytka ujawniła w Super Expressie, że Bartek Śniadecki wspólne zamieszkanie obiecał najpierw jej, bo zaczęli ze sobą sypiać na długo przed tym, gdy zaczął spotykać się z Eweliną.

W tabloidzie zdradziła kulisy ich intymnego pożycia. Wyjaśniła przy okazji, że od dawna są z Bartkiem w poważnym związku, a Ewelina tylko im zawadza. Załamana piosenkarka wyjechała do Stanów Zjednoczonych, by tam ukoić skołatane nerwy. Niestety, po powrocie odkryła, że na skandalu bardzo ucierpiała jej kariera. Odkąd wyszło na jaw, że jej chłopak sypiał z transwestytką, spadło zainteresowanie jej koncertami.

Znajomi Eweliny obawiali się, że po takim ciosie, jaki zafundował jej Śniadecki, nigdy już nie będzie umiała zaufać żadnemu mężczyźnie.

Na szczęście, czas zaleczył rany. Jak donosi Fakt, wokalistka znów jest zakochana. Jej wybrankiem jest znów muzyk, zwycięzca pierwszej edycji The Voice of Poland, Damian Ukeje. Jak ujawniają bliscy piosenkarki, nie była to z jej strony miłość od pierwszego wejrzenia. Damian ujął ją swoją wytrwałością.

On od dawna się w niej podkochiwał – ujawnia znajomy Lisowskiej. Ale najpierw Ewelina była zajęta, a później, przez zdradę Bartka, miała złamane serce. Chodził jednak za nią, aż w końcu wychodził drogę do jej serca. Ewelinę ujęła jego stanowczość i determinacja. Uwierzyła, że skoro tak długo na nią czekał, to zakochał się na serio. Ma nadzieję, że wreszcie ktoś będzie traktował ją poważnie.
Żródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Ewelina Lisowska zakochana! W kim tym razem?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz