Ewelina Lisowska rozstała się z Damianem Ukeje?Takie informacje pojawiły się dziś w Internecie. Para miała spotykać się przez ostatnie dwa lata, ale od kilku tygodni podobno robiło się między nimi coraz gorzej. Co było powodem rozstania Eweliny Lisowskiej i Damiana Ukeje?

Ewelina Lisowska już ponad dwa lata temu rozstała się z Bartoszem Śniadeckim, który miał ją podobno zdradzać z ikoną środowiska LGBTQ – Rafalalą. Po tym, jak na światło dzienne wyszła niewierność jej chłopaka, wokalistka zawiesiła działalność publiczną i wyjechała na jakiś czas do Stanów Zjednoczonych. Po powrocie do kraju gwiazda programu „X Factor” znalazła ukojenie w ramionach zwycięzcy innego talent-show – „The Voice of Poland” – Damianie Ukeje. Para zaczęła się na poważnie spotykać w 2016 roku. I choć na początku układało się między nimi idealnie, to jednak z czasem Ewelina i Damian zaczęli miewać coraz częstsze kryzysy. Lekarstwem na nie miało być wspólne mieszkanie i podział domowych obowiązków. Czas pokazał jednak, że para wokalistów nie jest jednak dla siebie stworzona.

Jak podał dziś serwis pudelek.pl, para zdecydowała o tym, że lepiej będzie jeśli się rozstaną. Ewelina i Damian postanowili pójść osobnymi drogami po tym, jak zaczęli „kłócić się nawet o najdrobniejszą rzecz.” Nie potrafili znieść napięcia, które rosło między i zdecydowali o ponownym zamieszkaniu osobno.

Dla Eweliny nie była to podobno trudna decyzja. A to z racji na fakt, że pracuje teraz intensywnie nad swoją kolejną płytą. Wokalistka wierzy bowiem, że nowy krążek będzie dla niej jednocześnie wielkim powrotem na polski rynek muzyczny.
Źródło info i foto: Gala.pl
lg share en Ewelina Lisowska rozstała się z Damianem Ukeje?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz