Ewelina Lisowska kupuje czwarte mieszkanie!Ewelina Lisowska (24 l.) naprawdę musi poważnie traktować swój związek – dla ukochanego postanowiła przeprowadzić się do Warszawy i już poszukuje tu nowego mieszkania. Choć ma już trzy w innym mieście! Na szczęście to dla niej nie problem, bo zarabia krocie na koncertowaniu i kontraktach reklamowych.

Ewelina Lisowska jest jedną z najlepiej zarabiających polskich artystek. Dla przykładu w „Tańcu z gwiazdami” – który wygrała – zarobiła niedawno 200 tysięcy złotych, a na samych koncertach w ciągu roku aż 1,5 miliona. Wokalistka jest też ulubienicą reklamodawców – „twarzuje” między innymi lalkom Barbie i sieci sklepów ze sprzętem elektronicznym.

Nie przepuszcza jednak pieniędzy na głupoty, a rozważnie inwestuje w przyszłość. – Jest bardzo rozsądna, pieniądze lokuje w nieruchomości – zdradza osoba z otoczenia wokalistki. Jak dowiedział się Fakt, Lisowska ma już trzy nieduże mieszkania we Wrocławiu, ale właśnie planuje zakup nowej nieruchomości – tym razem w Warszawie. Ponoć już się rozgląda za odpowiednim lokalem.

Tym razem to nie tylko inwestycja, ale potrzeba serca – wokalistka chce się przeprowadzić do stolicy ze względu na związek z Bartoszem Śniadeckim (34 l.) z zespołu Afromental. – Jest szaleńczo zakochana i chce być blisko Bartka – przekonuje nasze źródło. Para zaczęła się spotykać, kiedy Lisowska występowała w „Tańcu z gwiazdami”. Jak widać, to nie przelotny romans, a poważny związek!
Żródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Ewelina Lisowska kupuje czwarte mieszkanie!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz