Ewa Szabatin szykuje się do ślubu!Tegoroczna Wielkanoc będzie dla Ewy Szabatin (37 l.) najważniejsza w życiu. Tancerka i projektantka mody zostanie żoną przystojnego Portugalczyka, Rubena Barata-Rodriguesa. Ale nie będzie to zwyczajny ślub. Para pobierze się na plaży na rozgrzanych słońcem Malediwach. Tylko nam gwiazda zdradziła, jak przygotowuje się do ślubu, i pokazała projekt sukni ślubnej, który sama stworzyła!

Wkrótce będą obchodzić 7. rocznicę związku i uznali, że to najlepszy moment, by powiedzieć sobie sakramentalne “tak”. Od zawsze marzyli o podróży poślubnej na Malediwy. Gdy Ruben cudem wygrał tam wycieczkę, wybór miejsca był prosty. Ewa już zaprojektowała sobie suknię ślubną.

- Moim zdaniem musi odzwierciedlać klimat tam panujący, stąd kolor piaskowy, koronka i przeźroczystości. Jestem projektantką, dlatego sama wymyśliłam sobie suknię na tak ważny dla mnie dzień, choć teraz widzę, że to nie takie proste. Jestem bardzo wymagającą klientką – śmieje się tancerka i dodaje: – Przygotowuję się, robiąc oczyszczanie organizmu. Piję przez ostatnie pięć dni soki warzywno-owocowe. Oczywiście przygotuję próbną fryzurę z moim fryzjerem Rafałem Krajewskim, by móc sama sobie ją odtworzyć na Malediwach. Idę też na mezoterapię, żeby odświeżyć skórę, i bardzo dużo ćwiczę, by być w formie!
Żródło info i foto: se.pl
lg share en Ewa Szabatin szykuje się do ślubu!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz