Ewa Minge odpoczywa w Meksyku!Ona ma dopiero szczęście. Gdy w Polsce zima nie daje o sobie zapomnieć, Ewa Minge (48 l.) rozkoszowała się słońcem. Światowej sławy projektantka odpoczywała w Meksyku nad Morzem Karaibskim, gdzie termometry pokazują ok. 30 stopni Celsjusza. Jej zgrabne nogi, umięśniony brzuch i jędrne pośladki nabrały tam pięknego brązowego koloru. W seksownym stroju kąpielowym Minge prezentowała się wspaniale. Oczu oderwać nie można.

Ewa ma za sobą bardzo pracowite miesiące. Projektantka cały czas rozwija swoją markę, a także rozbudowuje fundację Black Butterflies. Jej organizm był na tyle wykończony, że gwiazda postanowiła naładować baterie. Za cel podróży wybrała Amerykę Północną.

- Spędziłam w Meksyku dwa cudowne tygodnie. Taki odpoczynek był mi bardzo potrzebny, ponieważ na urlopie nie byłam od 15 miesięcy. Intensywna praca nad marką EM i Femestage, a przede wszystkim nad fundacją spowodowały, że byłam już nie tylko wykończona fizycznie, ale zwyczajnie wypalona kreatywnie – mówi “Super Expressowi” Minge.

Relaks, który zafundowała sobie Ewa, miał ogromny wpływ nie tylko na jej umysł, ale i ciało. Spacery po plaży oraz kąpiele w morzu sprawiły, że Minge dostała zastrzyk pozytywnej energii, a jej ciało wygląda zjawiskowo.
Żródło info i foto: se.pl
lg share en Ewa Minge odpoczywa w Meksyku!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz