Ewa Kopacz podjęła ważną decyzję!Dobra decyzja byłej premier! Ewa Kopacz (62 l.), która słynęła z tego, że paliła jak smok, postanowiła skończyć z nałogiem! Złośliwi już żartują, że to największy sukces opozycji w tej kadencji Sejmu. Byłej premier i minister zdrowia do śmiechu jednak nie jest. Bo za tym postanowieniem wcale nie stoi chęć wiosennych zmian, ale poważna choroba.

W tym sezonie była premier mocno się rozchorowała i trafiła do szpitala. Dopadła ją grypa, która miała bardzo burzliwy przebieg i zagrażała jej życiu! Hospitalizacja była konieczna. Na szczęście Kopacz udało się wyjść z choroby bez komplikacji. Wiele osób bagatelizuje grypę, ale w poważnych przypadkach ta choroba może prowadzić np. do zapalenia mięśnia sercowego i śmierci.

– Byłam dwa tygodnie w szpitalu. To była ciężka grypa. Doszłam do wniosku, że skoro wtedy wytrzymałam i nie paliłam, to już nie będę zaczynać – tłumaczy Faktowi swoją decyzję była premier. Teraz najbardziej się martwi, aby nie złapać dodatkowych kilogramów. – Wszystko bardzo mi smakuje, a skłonności do słodyczy mam od dziecka. Muszę się pilnować, aby nie nabierać wagi – mówi nam Kopacz.

Łatwo zapewne to nie będzie, bo Ewa Kopacz „puściła z dymkiem” ostatnie 40 lat. Gdy była ministrem zdrowia, nałóg często wytykali jej internauci. Teraz będą mogli ją wspierać, by wytrzymała w postanowieniu. A Fakt trzyma za byłą premier kciuki. I apeluje do innych polityków, żeby wzięli z niej przykład. Od nikotyny nie stroniła nawet prezydencka para. Andrzej Duda (46 l.) i Agata Kornhauser-Duda (46 l.) chyłkiem wymykali się na dymka w Pałacu Prezydenckim. Prezydent podobno palenie rzucił, ale pierwsza dama z nałogiem jeszcze nie skończyła.
Źródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Ewa Kopacz podjęła ważną decyzję!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz